• SIA STARKIS uzsāka savu darbību 2018.gadā ar pazīstamas markas AIST velosipēdu pārstāvniecību Latvijā: www.aist-bike.lv

  Velosipēdu zīmols AIST vēsture aizsākās 1947. gadā Minskas velosipēdu rūpnīca Baltkrievijā. Toreiz rūpnīca patstāvīgi ražoja detaļas saviem velosipēdiem, kas arī desmit-gadiem ilgi bija AIST velosipēdu augstas kvalitātes vizītkarte. Taču MŪSDIENĀS ražošanas process Minskas MotoVeloRūpnīcā (pēc OAO Motovelo bankrotēšanas) faktiski ir nekas cits, kā velosipēdu salikšana no trešo piegādātāju daļām - rāmji, komponenti un aprīkojums pārsvarā tiek saņemti no Ķīnas (Malaizija, Taivaņa, Singapūra).

                                                                

                                           

  Kopš 2021.gada SIA STARKIS piedāvā savā sortimentā velosipēdus STINGER, kas projektēti un ražoti Krievijā jau 16 gadu garumā: www.stingerbike.lv

  STINGER apvieno sevī mūsdienīgus dizainu un tehnoloģijas, kas iet līdzi ar velo-industrijas tendencēm un vispusīgi attīstās. Velosipēdi atbilst augstākajām kvalitātes prasībām – tie ir droši, ērti, viegli, ar izcilu dizainu un aprīkojumu no vadošajiem ražotājiem.

  Abi šie zīmoli ir pieejami mūsu vienotā platformā WWW.STARKIS.EU

  Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet detalizētas specifikācijas katram piedāvātajam velosipēda modelim – Jūsu ērtībām uzrādām arī velobraucēja ieteicamo augumu konkrētam rāmja izmēram.

  Velosipēdi, kuri uzrādās kā pieejami mājaslapā, ir pieejami uzreiz Rīgā. Velosipēda piegādi Rīgā nodrošināsim 24 stundu laikā - bezmaksas, ārpus Rīgas – pēc vienošanās, bet protams pēc iespējas īsākā laikā un tikai par EUR 9,99.

  Pasūtīt velosipēdu var tiešsaistē mūsu internetveikalā, pēc pasūtījuma veikšanas, attiecīgi saņemsiet atbildes e-vēstuli ar rekvizītiem maksājuma veikšanai. Pēc apmaksas veikšanas iesakām Jums sazināties ar mums, lai vienotos par vietu un laiku preces pieņemšanai/piegādei. Ar velosipēdu tiks izsniegta uzņēmuma pavadzīme, kas ir oficiāls pirkuma dokuments.

  Jautājumu gadījumā droši zvaniet +371 29114156 vai rakstiet starkis.eu@starkis.eu

  Lai labi ripo kopā ar STARKIS.EU